Prima pagina».

.

Am inceput calatoria noastra in septembrie 2019, cu doar trei participanti la prima intalnire, iar acum suntem mandri sa avem din ce in ce mai multi membri in comunitatea noastra.

Oferim servicii personalizate pentru a ajuta companiile noastre membre sa-si dezvolte afacerile si sa-si atinga obiectivele prin intermediul platformei noastre, unde isi pot promova serviciile competitive si pot avea acces la o serie de beneficii exclusive, inclusiv evenimente de networking, continut exclusiv pentru membri si oportunitati de afaceri.

La Logistic Chain Club, ne straduim sa fim mereu la curent cu cele mai recente tendinte si inovatii din industrie pentru a putea oferi membrilor nostri cele mai bune servicii si solutii.

"We move the world" este motto-ul nostru, iar credem ca putem muta lumea cu usurinta prin focusul nostru pe serviciile competitive ale membrilor nostri, care ajung astfel cu usurinta la importatori si exportatori.

Cu o experienta de peste doi ani si o crestere constanta, Logistic Chain Club este o comunitate de profesionisti din industria transportului si logisticii, dedicata oferirii de solutii inovatoare si fiabile pentru a muta lumea.

Va invitam sa va alaturati comunitatii noastre si sa deveniti parte dintr-o retea puternica de profesionisti din industria de logistica si transporturi.

#wemovetheworld

Despre proiect
O comunitate activă a industriei logisticii care îmbină întâlniri relaxante cu productivitatea discuțiilor constructive și a parteneriatelor de durată.
Intra in legatura
Splaiul Unirii 313, Etaj 1, Camera 10-11
Sector 3, Bucuresti
+40 751 813 794
© Copyright Logistic-club.ro 2024. Toate drepturile rezervate.